A Few Words

About Me

Žilvinas Kazlauskas

Dėmesys detalėms

Suteikime naujų galimybių skaitmeninėje rinkodaroje kiekvienam verslui

Digital marketing (skaitmeninis marketingas), tai tikrai nėra raketų mokslas. Su daug pastangų ir laiko tikrai pavyks atrasti savąjį “arkliuką” kuris Jūsų verslą perkels į kitą lygį. 

Tad kuo naudingas aš jei ir Jūs pats galite visko išmokti? Paaiškinti ir parodyti kaip viskas veikia, užvesti ant tinkamo kelio ir paruošti visus reikiamus įrankius taip, kad užtektų tik sekti biudžetus ir mėgautis puikiais verslo rezultatais.

Pirma konsultacija nemokama !

 

Iki pasimatymo!

Žilvinas Kazlauskas
Žilvinas Digital paslaugos
SEO tablet photo

Sveiki, mano vardas Žilvinas

Daugiau nei 8 metus specializuojuosi digital marketinge, tad mielai Jums padėsiu!

Dar ankstyvaisiais 2011 m. pirmą kartą susidūriau su stebuklingomis raidėmis – SEO. Taip jau atsitiko, kad teko išmokti ir apie jas ir apie WordPress Turinio valdymo sistemą, tada paraleliai atėjo visi papildomi įskiepiai, bei reikalavimai be kurių internetinės svetainės tiesiog nebesivaizduojamos.

Savamokslis profesionalo karjerą pradėjau po kariuomenės. Kuomet grįžau prie wordpress ir SEO. 

ilgainiui socialiniai tinklai darė vis didesnę įtaką digital pasiekiamumui, tad natūralu, jog be fb business patirties nepasieksi reikiamų rezultatų. Natūraliai teko susipažinti tiek su google Ads tiek su Fb Ads ir Jų papildomomis programomis.

Šiuo metu padedu smulkiajam verslui, konsultacijomis ir praktiniais patarimais. Kuriu ir įgyvendinu rinkodaros strategijas. 2018 – 2019 m. SEO, skaitmeninio marketingo ir atskirai socialinių tinklapių optimizacijas  atlikau 10 – čiai smulkiojo verslo atstovų. Sukurtos 5 naujos SEO strategijos ir 6 skaitmeninės komunikacijos planai.

Supažindinau ir žiniomis pasidalinau su daugiau nei 6 įmonėmis ir jų darbuotojais.
Nemokamai konsultavau 8 lietuviško kapitalo įmones „Facebook ADS“, „Google ADS“, SEO ir internetinių pardavimų klausimais.